ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 •  Ürünlerimiz En İdeal Özelliklerde Paketler Halinde Satılmaktadır.

  Standart, her avukata ve büroya uyacak şekilde paketler hazırladık. Paketlerimiz bir avukatın veya büronun ihtiyaç duyacağı hemen her şeyi içermektedir. Paketlerimiz 333 , 500 ve 1000 lik olup, adet sayısı arttıkça birim fiyat düşmektedir. Paket sistemimizin avantajları hakkında detaylı bilgi ürün detay kısımlarında açıklanmış olup , aklınıza takılan her türlü konuyu bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.  

 •  Tüm Dosyalarımıza Koruyucu Selefon PVC ile Kaplıyoruz.

  Avukatlarımızın en çok sıkıntı çektiği ve dosyalarındaki memnuniyetsizliklerin başında gelen PVC uygulaması ile dosyalarımızın yüzeyine ince mat bir jelatin ile kaplıyoruz. Bu sayede dosyanız hem daha şık görünüyor, hem de dış etkilere karşı korunuyor.

  Özellikle büro dosyaları sürekli elinizin altında olduğu için PVC uygulaması muhakkak gerekmektedir. Pvc siz bir dosyada elinize boya bulaşması , dosyanın üzerinde kir , ter izi , boya izi gibi pek çok sorunla karşılaşılır. Ayrıca dosya çok çabuk deforme olarak yırtılmalara ve yıpranmalara neden olur.  

  • Adliye Dosyalarımıza sırt - katlanma kısımlarına boydan boya ( yukardan aşağıya ) pvc kaplama yapıyoruz.
  • Büro Dosyalarımızatüm yüzeye pvc kaplama yapıyoruz.
  • Pvc li bir dosya , Pvc siz bir dosyadan 5 kat uzun ömürlüdür.
 •  Dosyalarımızda 24 cm'lik Uzun Tel ve Kalın Plastik Toka Kullanıyoruz.

  En büyük sorunlardan birisi de dosyalarınızın içine çok evrak koyulduğunda tellerin kısa gelmesi , yetersiz kalması bu şekilde de evrakların dağılması ve dosyadan çıkmasıdır. Bu tür olumsuzlukları tamamen hallederek 24 cm lik en uzun dosya telini  kullanıyoruz.   Kalın plastik toka ile de telin sağlam bir şekilde tutulmasını sağlıyoruz.

 •  Dosyalarımızın Köşelerini Oval Kesim Yapıyoruz.

  Bu sayede dosyaları rafa ya da çantanıza koyup çıkartırken, köşe uçlarının ezilmesini, yıpranmasını engelliyoruz. 
 •   Çeşitli Kağıt Seçenekleri İle İhtiyacınıza Göre Üretim Yapıyoruz.

  Bazen en yüksek kalitede bir dosyaya ihtiyaç duyarsınız, bazen de çok fazla kalite gerektirmeyen işler olur. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre farklı kağıt seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. 

 •  Çeşitli Ebatlarda Üretim Yapabiliyoruz

  Nadir de olsa bazen standart ebatların dışında bir dosyaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu tür taleplerinizi bize ilettiğinizde dosyanızı sizin istediğiniz ebatlarda üretebilmekteyiz.

 •  Renk Seçenekleri

  Kendi renk skalamızdaki renklerden seçim yapabileceğiniz gibi , kendi kurumsal renklerinizi içeren bir dosya da talep edebilirsiniz. Bu konuda da taleplerinize en uygun şekilde dosyanızı hazırlıyor, kurumsallığınızı en şık şekilde tamamlıyoruz.

 •  Dosya İç Sayfalarına Tablolar Ekliyoruz.

  Dosyalarınızın iç sayfalarına özel hazırladığımız dosya bilgi formu tabloları ekliyoruz. Bu sayede dava ve müvekkillerinizle ilgili detaylı bilgileri iç sayfalara işleyebiliyorsunuz.

 •   Dosyalarımızın Tellerini Takarak Sizlere Hazır Halde Gönderiyoruz.

  Tüm dosyalarımızın tellerini en hızlı şekilde takarak, sizlere  herhangi bir ek işlem gerektirmeden direkt kullanıma hazır bir şekilde gönderim yapıyoruz.

 •  Çeşitli Ebatlarda Üretim Yapabiliyoruz

  Nadir de olsa bazen standart ebatların dışında bir dosyaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu tür taleplerinizi bize ilettiğinizde dosyanızı sizin istediğiniz ebatlarda üretebilmekteyiz.

 •  Kdv , Vergiler ve Kargo 

  Tüm fiyatlarımıza Kdv ve vergiler dahil olup, Türkiye'nin neresinde olursanız olun kargo-nakliye masraflarını tamamen biz karşılıyoruz.


ONLINE TASARIM ve SİPARİŞ VERME

 •   Dosyanızı ve Diğer Ürünlerinizi Kendiniz Tasarlayın ! 

  Son Teknolojileri yakından takip eden firmamız, ürünlerin tasarımı konusunda sizi özgürleştirmek adına online tasarım altyapısı kurmuş olup, sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünün tasarımını kendiniz yapabilmeniz için çalışmaları tamamlamıştır. Dilerseniz kendi zevkinize , taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza göre sıfırdan bir ürün oluşturabilir, dilerseniz de tasarımı bizden talep edebilirsiniz. Her şey tamamen sizin isteğinize ve zevkinize göre ...

 •  Sipariş Verme ve Üretim Süresi

  Kendiniz tasarladığınız ürünü sepete ekleyerek sipariş kaydı oluşturduktan sonra üretim sürecinin ilk aşaması tamamlanmış olur. Tasarımı bize yaptıracaksanız da karşılıklı onaylar alınıp sipariş kaydı oluşturulduktan sonra üretimdeki yoğunluğa göre 7-8 iş gününde ürünleriniz adresinize ücretsiz kargolanacaktır.